Fanlala (12. 1. 2010)

5. března 2010 v 22:31 | sipulka |  rozhovory - text
Hvězda ze seriálu Sonny with a Chance, Sterling Knight, se objeví v hlavní roli v Disney filmu s názvem StarStruck. Fanlala se s tímto roztomilým klukem sešla v úterý v Pasadeně v Kalifornii a probrali jsme společně jeho novou roli, natáčení a také jsme se zeptali, jaké to vlastně je být hvězdou. Je to vážně milý kluk !

1. Řekni svým fanouškům něco o filmu StarStruck.
Sterling: Hraju Christophera Wilda, který je velmi úspěšnou pop star. Jednoho dne se můj charakter střetne s jednou dívkou z Michiganu, která se drží dost při zemi a je absolutně nezaujatá tím, že jsem popová hvězda. Skončí to společnými dobrodružstvími v Los Angeles - utíkáme před paparazzi a dostáváme se do problémů. Díky ní, zjistím, že je hodně věcí, které bych na sobě měl změnit. A ona se zase naučí, že život popové hvězdy není tak úchvatný. Ve skutečnosti je to mnohem složitější, než se to jeví.


2. Která celebrita tě nejvíce inspirovala pro tvou roli Christophera Wilda ?
Sterling: Když jsem si tu postavu představoval, inspiroval jsem se trochu Justinem Timberlakem. Myslel jsem na jeho úspěch s NSYNC a na to, že chodil s Britney Spears - všechno, co dělal bylo zaznamenáno fotografy a nahráváno, což asi bylo celkem náročné.

3. Máš s Christopherem Wildem něco společného i v reálném životě ?
Sterling: Myslím, že trochu jo. Osobní život a vztahy - pro mě jsou prostě jisté věci, o kterých bych měl vědět jen já a ostatní o nich přemýšlet a nevědět. Ale myslím, že jsme si vážně podobní v té pracovní morálce a v tom, že se snaží, aby byli všichni kolem něj šťastní, i když to občas jemu osobně uškodí.

4. Kolegové z filmu StarStruck pro tebe nebyli žádní cizí lidé, řekni nám, s kým jsi ve filmu spolupracoval.
Sterling: Jo ! Bylo tam pár lidí jako Brandon (Mychal-Smith) a Chelsea (Staub), které znám už roky. Vždycky je sranda pracovat s lidmi, co znám. A taky přišly nové tváře, s kterými byla taky zábava pracovat, jako Maggie (Castle) a Danielle (Campbell). Byla to vážně zábava ! Byla tam dobrá parta a každý něčím dobrým přispěl.

5. S Brandonem Mychal-Smithem jsi k filmu natáčel i videoklip. Jaké to bylo ?
Sterling: Natáčení videoklipu je bláznivé ! Je to opravdu těžké ! Dlouhé, dlouhé dny. Neměl jsem tušení, kolik práce je potřeba vynaložit, aby to vypadlo tak dobře. Ale stejně to byla zábava ! Byla to úplně nová zkušenost.

6. Ve filmu se objevuje mnoho scén z okolí Los Angeles. Jaké bylo natáčení na tak známých místech ?
Sterling: Natáčeli jsme u mnoha známých míst. Dostali jsme se hodně blízko k nápisu Hollywood. Bylo to úžasné ! Taky jsme natáčeli na Sunset Boulevardu, což bylo dost bláznivé. Všem se omlouvám za potíže ! Byla to vážně zábava. Být v LA, vidět všechna ta známá místa a bavit se během práce, bylo to super !

7. Kam si s přáteli v Los Angeles nejraději vyrazíš ?
Sterling: Mám takové malé místečko přímo na Hollywood Boulevard. Je to Shelly's Cafe. Je to taková díra ve zdi, prostě ušmudlané místečko. Mají tam skvělé jídlo ! Je přiměřené a rychlé. Tak sem rád chodím s lidmi, klidné místo.

8. Tvoje postava je popová hvězda - musel jsi ve filmu hodně vystupovat a zpívat. Nechystáš se třeba na turné ?
Sterling: Mám rád zpívání. Mám rád vystupování. Vyrostl jsem v divadle, takže vystupování před lidmi jsem si vždycky užíval. Ale právě teď se chci víc soustředit na hraní.

9. Kdy a kde mohou tví fanoušci vidět film StarStruck ?
Sterling: Všichni se na něj mohou podívat na Disney Channelu v 8 hodin večer, 14. února, na Sv. Valentýna !

zdroj
- fanlala.com
- sterlingknigt.net
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 terka terka | 13. dubna 2010 v 19:39 | Reagovat

ahoj j átě miluju

2 Terka Terka | 13. dubna 2010 v 19:42 | Reagovat

chtěla bych sterlinga vidět prosím šlobyto nějak zařídit sem je fan1 :-)

3 sipulka sipulka | Web | 13. dubna 2010 v 23:04 | Reagovat

[2]: jak píšu v menu - já Sterlinga neznám.. můžeš sledovat různé zahraniční soutěže nebo tak, občas se tam něco se Sterlingem objeví.. :)

4 ´Janča ´Janča | 16. dubna 2010 v 15:31 | Reagovat

Ahojíííííííííík tenhle blog je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej a ten kdo ho vytvořil tak je prostě coooooooool papa Janča... :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

5 Snoopy Snoopy | 27. dubna 2010 v 18:01 | Reagovat

I ♥ Sterling Knight máš suprovej blog :-)  :-)  :-D

6 dan dan | E-mail | 1. května 2010 v 7:42 | Reagovat

hello ahoj jak se máš napiš my

7 Michaela Michaela | 1. května 2010 v 18:20 | Reagovat

Ahoj já se jmenuju Michaela.Si fak super hvězda.Tak ahoj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama