Sterling: "Na používání twitteru jsou snad potřeba nějaké speciální dovednosti !"

7. března 2010 v 16:07 | sipulka |  články
Sterling Knight se rozpovídal o svém twitter profilu a přiznal, že si s twitterem stále příliš nerozumí.

Ster byl k založení twitter účtu donucen svým kamarádem Ryanem a fanoušky a pořád se na něm moc nevyzná. "Používají se tam úplně nová slova a přijde mi, že na to člověk potřebuje nějaké speciální "twitter schopnosti," které ale já nemám," vysvětlil. "Myslím, že nejsem moc dobrá osoba na následování. Moc tam nepíšu a když už ano, tak je to většinou něco o nějaké sportovní události, kterou sleduju."


Sterling nám také prozradil, že ho baví číst, co o něm ostatní lidé píší. "Je to vždycky zábavné. Když potřebujete odpolední životabudič nebo něco pochvalného nebo nějaký vtípek. Neuvěřitelně vtipné mi přijde, že někdo, kdo se za mě na twitteru jen vydává má víc následovníků než já ! Ale doufám, že to bude jen další MySpace a že to tak nějak přijde a zase odejde."

Sterling také dodal, že jeho herecká kolegyně z filmu StarStruck, Danielle Campbell, nemá účet na twitteru: "Wow, lidí jsou směšní, Danielle nemá twitter a lidé, co se za ní vydávají... prosím přestaňte... jen se globálně ztrapňujete."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama