články

Staro-nova NOVINKA

18. ledna 2011 v 11:23 | novyadmin
Neviem či ste sa , dozvedeli o novom filme z nazvom TRANSIT.
Vtomto filme si zahra aj uzasny STERLING KNIGHT.
Pre fanusikov mozem povedat ze niekedy teraz bude aj v kine !

Sterling mluví o Friend For Change

14. června 2010 v 23:11 | sipulka
Sterling Knight
Během focení několika propagačních fotek na podporu Friends For Change Sterling prozradil i pár novinek o této akci: "Myslím, že během roku se zapojily už skoro 2 miliony lidí, což je opravdu velký úspěch. Všechny nás to nadchlo. Myslím, že to tak trochu povzbudí i ty ostatní a dostaneme se ještě dál. Budeme pak moci vymýšlet další kreativní a zajímavé cesty, jak pomoci naší planetě. Zní to jako nepřekonatelný úkol, ale když spojíme síly, bude všechno jednodušší. I zvednout gauč je jednodušší, když vám s tím někdo pomůže."

Sterling se rád hádá

6. června 2010 v 12:37 | sipulka
Sterling Knight & Demi Lovato
Během focení photoshootu pro Nylon magazín na sebe Sterling prozradil zajímavou novinku: "Jde o to, že během hádek nejsem zrovna nabitý emocemi. Neprožívám to tolik, což ale není zrovna dobré pro druhou stranu, protože ta druhá osoba je pak většinou dost zničená. A já si pak chci akorát o to víc rýpat." Kdo by to do tak nevinně vypadajícího Sterlinga řekl?

Sterling: "Vtipné holky mě dokáží pěkně znervóznit!"

4. června 2010 v 23:05 | sipulka
Sterling Knight & Demi Lovato
Sterling se zapovídal s redaktory časopisu Tiger Beat a prozradil jim, že je v přítomnosti některých holek pěkně nervózní! "Vážně znervózním, když je ta holka vtipnější než já. Většinou jsem já ten pohotový s ironickýma poznámkama, který se stará o zábavu. Když mi je ta holka schopná pohotově a vtipně odpovědět, tak si říkám wow. Většinou pak vůbec nevím, co jí říct. Jednou se mi to takhle stalo a nakonec jsme se dostali do takové té bláznivé hádky. Byla to sranda. Baví mě s holkama takhle válčit. Ale dávám si pozor, abych nikoho neranil. Je rozdíl když je někdo pohotový a když se začne chovat namyšleně. Snažím se vyhýbat osobním věcem a nikomu neublížit. Myslím, že holky taky baví takhle soutěžit a nevědět, co ode mě můžou čekat."

Sterlingův vánoční dárek pro přítelkyni

9. dubna 2010 v 17:45 | sipulka
Sterling Knight & Demi Lovato
Americký časopis Twist se před Vánoci sešel s hvězdami seriálu Sonny with a Chance. Sterling Knight a Tiffany Thornton se s magazínem podělili i o své sváteční romantické příběhy. Sterling vzpomínal na jeden dárek, který dal své tehdejší přítelkyni: "Jednou jsem své přítelkyni dal obrovskou perfektně zabalenou krabici, uvnitř které byla další krabice a pak další krabice a další a další až k úplně poslední krabičce, ve které byl malý řetízek se srdíčkem, který jsem jí koupil."

ignorují Kids' Choice Awards Disneyho ?

29. března 2010 v 19:35 | sipulka
Nickelodeon
O víkendu se konalo předávání cen s názvem Kids' Choice Awards. Ocenění v podobě malé oranžové vzducholodě již tradičně udílí televizní společnost Nickelodeon, která je velkou konkurencí Disneyho. Ale objevily se spekulace, zda hvězdy z konkurenční společnosti Disney nebyly během večera tak trochu diskriminovány.

Sterling: "Strávil jsem asi 150 hodin po škole."

19. března 2010 v 18:56 | sipulka
Sterling Knight
Sterling Knight odpověděl na několik otázek časopisu BOP a mimo jiné prozradil, že jeho bláznivá osobnost mu kdysi v texaské škole přinesla pár problémů. "Sedmou třídu jsem strávil prakticky celou po škole. Spočítal jsem si to a myslím, že jsem tam strávil skoro 150 hodin. Byl jsem po škole za to, že jsem se celou hodinu smál. Doslova jsem se válel smíchy na zemi a snažil se nadechnout, protože jsem měl vážně záchvat smíchu. Když jsme se sebrali a byli schopní normálně chodit, poslali nás do ředitelny. Já jsme musel opisovat školní příručku. Ke konci roku už jsem uměl první čtyři stránky nazpaměť z toho, jak často jsem je přepisoval !"

oblíbené scény z filmu StarStruck

7. března 2010 v 18:14 | sipulka
Hvězdy z filmu StarStruck se s námi podělily o své oblíbené scény z filmu. Jakou část si nejvíce oblíbil Sterling a jeho herecké kolegyně si můžete přečíst v celém článku.

Sterling: "Na používání twitteru jsou snad potřeba nějaké speciální dovednosti !"

7. března 2010 v 16:07 | sipulka
Sterling Knight se rozpovídal o svém twitter profilu a přiznal, že si s twitterem stále příliš nerozumí.

Ster byl k založení twitter účtu donucen svým kamarádem Ryanem a fanoušky a pořád se na něm moc nevyzná. "Používají se tam úplně nová slova a přijde mi, že na to člověk potřebuje nějaké speciální "twitter schopnosti," které ale já nemám," vysvětlil. "Myslím, že nejsem moc dobrá osoba na následování. Moc tam nepíšu a když už ano, tak je to většinou něco o nějaké sportovní události, kterou sleduju."
 
 

Reklama