novinky

nové FFC video

14. června 2010 v 23:26 | sipulka
Friends For Change
Poslední dobou se kolem Friends For Change objevuje spousta novinek, a tak nesmíme zapomenout ani na nové video, ve kterém se hvězdy Disney filmů a seriálů snaží přesvědčit své fanoušky, že i malá změna v jejich přístupu může změnit život budoucím generacím. Poslechněte si novou várku rad a tipů, jak chránit naši planetu.

... nové FFC video plné Disney hvězd najdete v celém článku

Friends For Change - zákulisí a krátký rozhovor

14. června 2010 v 22:03 | sipulka
Sterling Knight
Během přípravy na promo akce Friends For Change si Sterling zahrál ping-pong se svým kolegou a kamarádem Dougem Brochu, ale našel si čas i na krátké interview s moderátorem radia Disney. Rozhovoru se krátce zúčastnila i další hvězdička ze seriálu Sonny with a Chance, Ashley Arm.

... video najdete v celém článku

nové promo pro DC

6. června 2010 v 13:30 | sipulka
Sterling Knight
S novou sérií Sonny with a Chance muselo zákonitě přijít i nové promo pro Disney Channel. Sterlingovi to v něm moc sluší a vypadá dospěleji než v předchozí verzi. Ostatně, můžete to posoudit sami.

... DC promo si můžete prohlédnout v celém článku

Sterling se objeví v Nylon magazínu

4. června 2010 v 22:04 | sipulka
Sterling Knight
Populární americký časopis pro mladé se rozhodl vytvořit unikátní photoshoot několika mladých stars mezi kterými se objeví i Sterling Knight. Na photoshootu se podílely i hvězdy jako Rupert Grint, Liam Hemsworth či Lyndsy Fonseca, takže se je určitě na co těšit.

... videozáznam z fotografování najdete v celém článku

Go Green!

28. dubna 2010 v 15:06 | sipulka
Sterling Knight
Sterling je součástí projektu Disney Goes Green, který se snaží upozornit na problémy s životním prostředím. V rámci tohoto projektu vyzpovídaly americké teen magazíny několik Disney celebrit a zeptaly se na jejich rady, jak můžeme životnímu prostředí pomoci a jak se snaží pomoci oni sami.

... co na tyto otázky odpověděl Sterling si můžete poslechnout v celém článku

Sterlingova oslava dospělosti

10. března 2010 v 11:37 | sipulka
Sterling nedávno oslavil 21. narozeniny, což znamená, že ve své rodné Americe je již plnoletý. A jaké měl plány na oslavu ? "Vím, že se vyhnu Vegas. Prostě si nemyslím, že je to pro mě dobrý nápad. Nejspíš budu mít party tady v LA s nějakými přáteli a rodinou. Většinou jsou pro mne narozeniny jen dalším dnem, ale tohle je naposledy, kdy si můžu na svých narozeninách tak trochu zablbnout."

premiéra druhé řady Sonny with a Chance

7. března 2010 v 21:22 | sipulka
První díl z druhé série seriálu Sonny with a Chance spatří světlo světa již příští neděli, 14. března. Jmenuje se "Walk A Mile In My Pants" a Sonny v ní zorganizuje pochod pro podporu knih. Podaří se jí také přemluvit Tawni, aby všem účastníkům pochodu darovala své "extra úzké džíny Tawni Hartové". Když se o pochodu dozví Chad, rozhodne se zorganizovat pochod proti knížkám, jehož účastníci také nosí Tawniny kalhoty. Nakonec všichni popadají jako mouchy, kvůli Syndromu úzkých kalhot.

Sterling staví ptačí budky

2. března 2010 v 20:34 | sipulka
Sterling se spolu se svými přáteli a kolegy ze stanice Disney pustil do projektu Friends for Change. Během května 2010 se tento projekt zaměří na ochranu našich domovů a své síly spojil i s National Audubon Society. A tak začaly hvězdy Disney Channelu stavět ptačí budky a krmítka, aby světu ukázaly, že ptáci jsou pro naše životní prostředí velmi důležití. O pomoc samozřejmě požádaly i své fanoušky, a tak by teď měli mít ptáčci život přeci jen trochu jednodušší. Kromě Sterlinga se projektu zůčastnily také další hvězdy ze seriálu Sonny With A Chance - Tiffany Thornton, Demi Lovato a Allisin Arm a také mladí herci Gregg Sulkin, Selena Gomez, Jennifer Stone a Debby Ryan.

skateboardová noc s přáteli

2. března 2010 v 20:23 | sipulka
Během poslední lednové noci se Sterling sešel se svými přáteli (mezi nimi například Brittany Snow, Rayn Rottman, Zac Efron a Vanessa Hudgens) a společně vyrazili skateboardovat. Na twitteru se o tom zmínili další členové partičky - Ben a Ryan:

novoroční tweety o Sterlingovi

25. února 2010 v 22:08 | sipulka
Na přelomu roku nezapomněly hvězdy na různá předsevzetí a poděkování a podělili se o ně se svými fanoušky na twitteru. V některých výročních tweetech se objevili i zmínky o Sterlingovi, které se můžete přečíst ve zbytku článku.
 
 

Reklama