rozhovory - text

Bravo Girl! (22. 4. 2010)

24. dubna 2010 v 16:47 | sipulka
1. Okouzlila tě někdy nějaká hvězda? 
Sterling: Jasně! Asi byste čekali nějakou krásnou herečku, ale byl to Sir Paul McCartney z Beatles. Potkali jsme ho s našima na ulici v LA a on se normálně zastavil a povídal si s náma. Byl to masakr! Bomba pocit!

Fanlala (12. 1. 2010)

5. března 2010 v 22:31 | sipulka
Hvězda ze seriálu Sonny with a Chance, Sterling Knight, se objeví v hlavní roli v Disney filmu s názvem StarStruck. Fanlala se s tímto roztomilým klukem sešla v úterý v Pasadeně v Kalifornii a probrali jsme společně jeho novou roli, natáčení a také jsme se zeptali, jaké to vlastně je být hvězdou. Je to vážně milý kluk !

1. Řekni svým fanouškům něco o filmu StarStruck.
Sterling: Hraju Christophera Wilda, který je velmi úspěšnou pop star. Jednoho dne se můj charakter střetne s jednou dívkou z Michiganu, která se drží dost při zemi a je absolutně nezaujatá tím, že jsem popová hvězda. Skončí to společnými dobrodružstvími v Los Angeles - utíkáme před paparazzi a dostáváme se do problémů. Díky ní, zjistím, že je hodně věcí, které bych na sobě měl změnit. A ona se zase naučí, že život popové hvězdy není tak úchvatný. Ve skutečnosti je to mnohem složitější, než se to jeví.
 
 

Reklama